حکيم پت

|

|

تماس با ما جديد

درباره ما

ارائه کليه خدمات دامپزشکي اعم از تخصصي و غير تخصصي در منزل و مراکز مجهز از وظايف اين گروه مي باشد. حکيم پت متعهد بر اين موضوع مي باشد که کليه خدمات دامپزشکي و درماني خود را توسط متخصصي مجرب، مطابق با استانداردهاي بين المللي انجام مي دهد. اولين و تنها هدف اين گروه حفظ سلامت و ارتقا کيفيت محيط زيست، حيوانات و به طبع آن جامع مي باشد و در همه حال حامي محيط زيست و گونه هاي حيوانات است.

اعضا گروه سلامت

گروه سلامت حکيم پت متشکل از مجرب ترين و متخصص ترين دامپزشکان داراي مجوز از سازمان نظام دامپزشکي کشور  مي باشند. علاوه بر تخصص دامپزشکي کليه اعضاي اين گروه آموزشهاي ديگري را مبني بر حفظ حقوق حيوانات، روانشناسي حيوانات، آيين نامه هاي حفظ اصول اخلاق دامپزشکي و غيره را گذرانده و آماده خدمت رساني به هم وطنان عزيز هستند.

بخشي از مرام نامه

گروه حکيم پت علاوه بر ارائه خدمات دامپزشکي در منزل در راستاي ارتقاء سطح کيفي جامعه مبني بر حمايت و حفظ محيط زيست و حيات وحش با ارائه و اجراي تمهيداتي همچون واکسيناسيون، عقيقم سازي، انگل زدايي و غيره مي کوشد و اين مهم را يکي از وظايف اصلي خود مي داند.

دعوت به همکاري

در خصوص محقق شدن اهداف و بهبود سطح کيفي جامعه و محيط زيست اين گروه از کليه اشخاص، شرکت ها، سازمان ها، مراکز، نهادها و غيره دعوت به همکاري مي نمايد. لذا جهت اخذ وقت و هماهنگي هاي لازمه با شماره هاي 514 0 512 0935 تماس حاصل فرماييد.

چشم انداز

حمايت از حيوانات و حفظ محيط زيست و همچنين مراقبت از گونه هاي نادر و در حال انقراض، اصلاح نژاد هاي مرغوب، آموزش به افراد جامعه در راستاي حفظ محيط زيست و حيوانات و گونه هاي نادر و در خطر از وظايف اين گروه مي باشد.

اشتراک گذاری :

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
WhatsApp
On Key

نوشته‌های مرتبط

جراحی حیوانات در منزل

جراحی حیوانات در منزل

جراحی حیوانات در منزل جراحی عبارت است از هر عملی در جهت  درمان بیماری ها و ناهنجاریها که مستلزم شکافتن پوست یا مخاط حیوان میباشد‌.

چشم پزشکی حیوانات در منزل

چشم پزشکی حیوانات در منزل

چشم پزشکی حیوانات در منزل امروزه داشتن حیوانات خانگی برای افراد زیادی سرگرمی خوبی است . اگر از حیوان خانگی نگهداری میکنی در قبال آن